משפט אזרחי מסחרי

צור קשר

הכנס שם מלא

Invalid Input

כתובת מייל לא תקינה

Invalid Input

המשרד עוסק בליטיגציה, בייצוג לקוחות פרטיים ועסקיים בערכאות השונות בבתי המשפט ובמוסדות ציבור וממשלה, לרבות ועדות ערר, עורך חוות דעת משפטית לחברות ולפרטיים ומנהל משאים ומתנים. למשרד ניסיון עשיר בשוק ההון ובהקמת חברות ועמותות.

למשרד ניסיון עשיר בתביעות כספיות נגד לקוחות פרטיים וחברות. המשרד עוסק בתחום שנים רבות ובעל ניסיון עשיר בערכאות המשפט השונות. המשרד מייצג את הבנקים הגדולים במדינה בתביעות כספיות ובכינוסי נכסים.

תחום משפט זה כולל בתוכו מספר ענפים ועוסק ביחסים שבין הפרט. המשרד מתמחה במתן פתרונות וחוו"ד משפטית, תביעות כספיות, חוזים מסחריים, אכיפת הסכמים בבית המשפט.

משפט מסחרי הינו תחום דינאמי ורבגוני בו השינויים תכופים ואין נוסחת פלא לטיפול בתיק כזה או אחר או בליווי משפטי כזה או אחר. חברה מסחרית שמחפשת עורכי דין משפט מסחרי, זקוקה למשרד דינאמי ובו עורכי דין שיכולים להתאים את עצמם לסוג התיק והחברה אותם הם מייצגים, עורכי דין הנדרשים לגמישות מחשבה והתאמה. המשרד שלנו יודע להתאים את עצמו לקהל לקוחותיו, ומלווה חברות רבות ומעניק להן ייעוץ משפטי שוטף בניהול החברה ובבעיות המשפטיות היומיומיות שצצות מתוקף קיומה של החברה ומעורבותה המתמדת בעולם העסקים.

עורכי דין מסחרי בטיפול בחוזים

אנו דואגים לכסות אתכם והחברה שלכם מכל הכיוונים בעת ניהול תהליכי משא ומתן וחתימה על חוזים. משרד עורכי הדין דוד סופר מטפל במקרים רבים בעולם העסקים, ועוסק במשפט מסחרי כבר שנים רבות לשביעות רצונם של לקוחותיו. במהלך הפעילות השוטפת של כל חברה היא נתקלת בצורך המהותי בחתימה על חוזים וניסוחם, עבור כל תחומי הפעילות השונים של החברה. בין אם מדובר בתהליכים פנימיים כמו העסקה של עובדים או קידומם, ואף חשיפתם לסודות מסחריים של החברה, ובין אם מדובר בתהליכים חוץ ארגוניים הדורשים התייחסות שונה אל הצד השני בחוזה, אנו נעמיד לרשותכם עורכי דין משפט מסחרי שמסוגלים לטפל במקרה שלכם בצורה הטובה ביותר.

במה אנו מטפלים?

למשרד ניסיון רב בייצוג חברות, מתהליך הקמתן ועד לתהליכי פירוק חברה. בין אם החברה מתפרקת מרצון ובין אם לאו, אנו נלווה את התהליך בצורה הטובה והמקצועית ביותר לשביעות רצונם של כל הצדדים. אנו מספקים שירותי ליווי החברה בכל היבטי המשפט בהם היא נתקלת ומהווים גורם מגשר ופותר סכסוכים בין חברות. לאור ניסיון רב שנים אנו מסוגלים לבצע תהליכי גישור ופתרון סכסוכים בתוך החברה בין בעלי מניות לדוגמא, והגשת בקשות וטיפול משפטי שוטף מול רשם החברות. כשעוסקים בדינים מסחריים, יש צורך מתמיד בייצוג הולם וקפדני, איכותי ואישי ששומר אתכם בתמונה לאורך כל הדרך. אנו מסוגלים להעניק לכם את הליווי הזה ואת היחס האישי אותו אתם מחפשים. הרי בסופו של דבר, מאחורי כל עסק וחברה עומדים אנשים פרטיים שזקוקים ליחס האישי וההוגן שאנו מציעים.

 
עו"ד דוד סופר וצוות המשרד יעניק לכם שירות מקצועי עד לקבלת התוצאה המשפטית המיטבית עבורכם, זאת תוך הקפדה על מתן יחס אישי והוגן ומתוך הבנה לרגישות הכרוכה בטיפול המשפטי. הנכם מוזמנים לפנות למשרדנו בנוגע לכל שאלה ו/או צורך משפטי בתחומי העיסוק של משרדנו. ניתן לתאם פגישה ראשונית ללא תשלום.

אודות המשרד

דוד סופר, משרד עורכי דין הנו משרד בעל ותק של עשרות שנים. המשרד נוסד ע"י עו"ד דוד סופר, לשעבר יו"ר מועצת שמאי המקרקעין בישראל וכיום משמש כיו"ר פורום מוסדות צבור וממשלה של לשכת עורכי-הדין, הפורום דן בין השאר בעניינים של לשכת רישום המקרקעין, משרדי מיסוי מקרקעין, רשות התאגידים וכיוצ"ב.

פרטי התקשרות: 
רח' המסגר 55 ת"א 6721707
טלפון: 03-5618550
פקס: 03-5618551
מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
אחסון אתרים