פסקי דין

תודות לייצוג המקצועי, זכו לקוחות המשרד לפסקי דין לטובתם בתחומי המקרקעין. כך לדוגמא:

ת.א 1194/04 פס"ד בונה מולדת בו נפסק ע"י כבוד השופט יהודה זפט בבית המשפט המחוזי בת"א לטובת מרשתנו כי המשכנתא ניתנה להבטחת פרעון הלוואה בידי חברת בונה מולדת. החברה לא פרעה את ההלוואה ועל כן אין בגלגול ההלוואה בהלוואה חדשה כדי לפגוע בתקפות המשכנתא.
 
ה"פ 1008/5 בפני כבוד השופטת יהודית שבח בבית המשפט המחוזי בת"א. השופטת קבעה כי אין לקבל את טענות התובעים וכי התובעים משכנו בידיעתם ובהסכמתם את המקרקעין לטובת מרשתנו.>>להוסיף קישור לפסק הדין. .
 
בע"א 294/76 סוכנות אנגלוסכסון נ' פסרמן קבע בית המשפט העליון את נוסחת הקשר היעיל המזכה בתשלום דמי תיווך. פסק הדין פסק לטובת סוכנות אנגלוסכסון, לקוחות המשרד, וקבע, כי הנתבעים ישלמו דמי תיווך נוספים לסוכנות אנגלוסכסון וזאת אף ששילמו דמי תיווך למתווך אחר.
Pdf icon  קישור לפסק הדין.

בה"פ1477/04 זיץ נ' אינצ'י בבימ"ש מחוזי ת"א בפני כבוד השופטת דרורה פלפל -
פסק בית המשפט המחוזי לטובת לקוחת המשרד, כאשר החיל הסכם שיתוף שלא נרשם בלשכת רישום המקרקעין על בעלת נכס, אשר לא הייתה צד להסכם זה. .
 
בתביעה שנדונה בפני המפקח על הבתים המשותפים בתל-אביב, אורן סילברמן -
פסק המפקח לטובת חברה, לקוחת המשרד, לעניין תחולת סעיף בהסכם שיתוף כלפי הצדדים לו..
Pdf icon  קישור לפסק הדין.

ה"פ בבימ"ש שלום בת"א בפני כבוד השופטת אושרי פרוסט-פרנקל -
פסק בית המשפט הנכבד לטובת לקוחות המשרד מחו"ל בתובענה שהוגשה נגדם למתן סעד של זיקת הנאה במצב של חזקה בפועל בנכס מקרקעין..
Pdf icon  קישור לפסק הדין.

ת.ת. 8492-03-14 בבימ"ש שלום בת"א בפני כבוד הרשם הבכיר אמיר צ'כנוביץ -
פסק בית המשפט הנכבד לטובת מכבי שירותי בריאות, לקוחת המשרד, בגין תביעה על סכום קצוב שהוגשה נגדה על ידי רשות המסים בגין אי תשלום כביכול של דמי שכירות לקופת כינוס ממועד צו כינוס בנכס מקרקעין.

המשרד ניהל את פורום המקרקעין – רכישה ומכירה של נכסי נדל"ן באתר MAKO. במסגרת זאת נתן מענה ראשוני הולם לשאלות פונים ברזי המקרקעין. בנוסף, כתב עו"ד דוד סופר מספר כתבות בתחום המקרקעין, אשר פורסמו באתר MAKO >> להוסיף קישור לכתבות.אודות המשרד

דוד סופר, משרד עורכי דין הנו משרד בעל ותק של עשרות שנים. המשרד נוסד ע"י עו"ד דוד סופר, לשעבר יו"ר מועצת שמאי המקרקעין בישראל וכיום משמש כיו"ר פורום מוסדות צבור וממשלה של לשכת עורכי-הדין, הפורום דן בין השאר בעניינים של לשכת רישום המקרקעין, משרדי מיסוי מקרקעין, רשות התאגידים וכיוצ"ב.

פרטי התקשרות: 
רח' המסגר 55 ת"א 6721707
טלפון: 03-5618550
פקס: 03-5618551
מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 

Search

אחסון אתרים